Hola program do poprawy szybkości internetu

Hola to program pozwalający na omijanie blokad dostępu do określonych witryn internetowych, wpływowy także na w wyższym stopniu wydajne działanie połączenia sieciowego. Naszywka funkcjonuje jako usługa VPN dodatkowo znosi ograniczenia ustalane przez wybrane kraje lub ISP, za sprawą czemu jest dozwolone korzystać ze stron prawidłowo na rzecz nas niedostępnych ze względu na rejon, w jakim korzystamy z sieci.

Standardowy zestaw witryn, jakie jesteśmy w stanie odblokować, obejmuje m.in. serwisy takie jak Hulu, Netflix, Pandora, IITV, a także portale cenzurowane w niektórych krajach (Facebook.com, Google.com, Twitter.com, Gmail.com itd.). Możliwe jest augmentacja nowych witryn do zestawu, program ma funkcję wynajdowania kodów je odblokowujących w Google. Przyśpieszenie surfowania po Internecie opiera się na sieci P2P. Wielu użytkowników mających aktualnie lub uprzednio wejście do tego samego kontentu, zapisywanego w pamięci cache przeglądarki, samoczynnie przechowuje go i udostępnia kolejnym osobom w sieci Hola, jakie wolą się spośród poprzednio zapoznać. Na 100% i one gromadzą oraz przesyłają dowód na tej zasadzie – w ów sposób, im więcej peerów, takim przepływ informacji przebiega znacznie szybciej, priorytetowo że najpierw brani są pod uwagę konsumenci obecni w najbliższej miejscu.

Dodatkowo stosowana bywa podobnie jak kompresja danych. Dzięki w taki sposób zoptymalizowanym połączeniom, wczytywanie stron, pobieranie, czy np. strumieniowanie multimediów przebiega wyraźnie szybciej. Hola działa zarówno jako konwencjonalny program, jak i rozszerzenie do przeglądarek Mozilla Firefox oraz Google Chrome. W rozszerzeniu włączymy omijanie blokad ( Chrome oferuje nam elekcja rejonu, jaki możemy obsługiwać jako naszą lokalizację) dodatkowo przyśpieszanie połączenia. Naszywka umożliwi na poniekąd dokładniejszą konfigurację, przeprowadzaną częściowo w oknie ustawień Hola, i częściowo na specjalnej stronie, wyświetlanej w oknie dowolnej, domyślnej przeglądarki. Dostęp do opcji uzyskamy zbyt poradą ikony umieszczonej w obszarze powiadomień systemu. Można np. odbezpieczyć daną witrynę, zdecydować o akceleracji połączeń dla określonej przeglądarki lub wybranych programów, ustawić żeby Hola zarządzała połączeniami WiFi, podejrzeć statystyki korzystania z sieci (w tutejszym procent połączeń spośród peerami) oraz właściwości interfejsów sieciowych, przemilczeć lub włączyć dźwięki programów, i także pozwalać by startowała ona łącznie spośród Windows. Warto być świadomym, że witryny zostaną odblokowane na rzecz jakiejkolwiek przeglądarki, chociażby jeśli poszerzenie spośród nią nie współpracuje.

Program posiada nowoczesną dodatkowo przyjemną dla oka grafikę. Z obsługą programów muszą poradzić sobie podobnie jak mało zaawansowani użytkownicy, jak bądź pewny kwestia być może stanowić dla nich dodawanie kodów, odpowiedzialnych zbyt omijanie blokad tych witryn, jakich nie uwzględniono w domyślnym zestawie. Niezbędne instrukcje można odnaleźć w dziale FAQ, dostępnym na stronie twórców projektu.

Pobierz